Altánok 3x4 m Sunset Premium sivý | Lacný nábytok z Poľska. Detská izba, kuchyňa, predsieň, kúpelňa, garáž....
Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

Aký je stav mojej objednávky?

Informácie ohľadom objednávok

Vám radi poskytneme

na tel. čísle: 0951 169 242

 

Každý pracovný deň od 09:00-16:00

Prípadne nám napíšte na: infoznetu@gmail.com

 

OD NAJZNÁMEJŠÍCH ZNAČIEK

  

S viac ako 200 000 produktov

sme ďaleko pred konkurenciou.

 

BEZPEČNÁ PLATBA KARTOVU

 

 1. Úvod
 2. Záhradné altánky
 3. Altánok 3x4 m Sunset Premium sivý

Altánok 3x4 m Sunset Premium sivý

 Vytvorte si útulné útočisko vo svojej záhrade!So záhradným pavilónom Sunset Premium je konečne miesto na odpočinok v záhrade, kde sa zastavil čas. Je... celý popis
Nie sme platcovia DPH
825 EUR
Číslo produktu:10508064434
Kompletné špecifikácie
 

Vytvorte si útulné útočisko vo svojej záhrade!

So záhradným pavilónom Sunset Premium je konečne miesto na odpočinok v záhrade, kde sa zastavil čas. Je to ako dovolenka v záhrade!

Hliníková a oceľová konštrukcia s práškovým nástrekom, kvalitná polyesterová strecha s hmotnosťou cca 220 g / m² a individuálny dizajn robia z tohto pavilónu viac než len kolekciu jednotlivých dielov. Aj montáž je presvedčivá. Vďaka kvalitnému klik systému možno plne vodotesný altánok postaviť bez námahy za cca 30 minút - bez potreby náradia.

Pri silnom slnku ponúka pavilón nielen tieň, ale aj vysokú ochranu pred UV 50+ žiarením. Ale aj keď prší, pavilón sa stáva dokonalým úkrytom. Pre ešte väčšiu ochranu a súkromie je možné bočné steny čiastočne alebo úplne uzavrieť. Môžete sa tak optimálne chrániť pred pohľadmi susedov alebo jednoducho zavrieť oči a v pokoji trochu snívať.

Stavebníctvo

Stabilita však neprichádza z ničoho nič, ale zásluhou kvalitného zacvakávacieho systému. Tento klik systém tiež zaisťuje jednoduchú manipuláciu a dlhú životnosť. Konštrukcia je navyše navrhnutá tak, aby bolo možné altánok zložiť veľmi rýchlo a jednoducho – bez použitia náradia.

Výborný základ pre stabilitu poskytujú aj štvorcové hliníkové profily 100% odolné voči korózii a strešná konštrukcia zo stabilnej a odolnej ocele, ktoré sú navyše chránené proti korózii a poveternostným vplyvom lakovanou práškovou farbou. Vďaka tomu sa bez ohľadu na počasie môžete kedykoľvek presťahovať do svojej záhrady a v pokoji uniknúť z každodenného života.

 • Kvalitný zaklapávací systém pre rýchlu montáž
 • Odolná konštrukcia vďaka hliníkovému rámu a oceľovej streche
 • Stabilný štvorcový profil - cca 90 x 90 mm , hrúbka steny cca 1 mm
 • Práškové lakovanie - vynikajúca antikorózna ochrana
 • Upevňovacie nástroje
 • Jednoduchá a rýchla montáž za cca 30 minút
Altánok 3x4 m Sunset Premium sivý EAN 4260578434034
Altánok 3x4 m Sunset Premium sivý Počet bočných stien 4 steny

strecha

Užite si čas vonku a idylku vašej domácej záhrady – bez ohľadu na počasie! Strieška altánku Sunset Premium presne tieto požiadavky spĺňa, pretože je vyrobená z kvalitnej polyesterovej tkaniny s hmotnosťou cca 220 g / m² s dodatočným PU záterom. Vďaka strojovo zataveným švom je pavilón 100% vodotesný a poskytuje optimálnu ochranu pred dažďom. Tento model dokonale chráni aj pred slnkom, keďže pavilón má obzvlášť vysokú ochranu proti UV 50+ žiareniu. V zime a pri silnom daždi alebo vetre odporúčame strechu demontovať.

 • cca 220 g / m² polyesterová tkanina s PU záterom
 • Strojom zatavené švy
 • 100% vodotesný
 • Vysoká UV ochrana 50+

Bočné steny

Najmä štyri bočné steny, ktoré sú súčasťou balenia, dodajú vášmu pavilónu zvláštny, útulný charakter. Všetky štyri bočné steny sú vyrobené z cca 180 g/m² polyesteru s PA záterom a majú jemnú šedú farbu. Voľne nariasená a pripevnená k rámu altánku splývavá látka robí altánok dekoratívnejším. V závislosti od počasia a nálady si môžete usporiadanie pavilónu meniť podľa svojho vkusu. Spojte bočné steny zipsom a podľa nálady a potreby sa rozhodnite, či chcete mať altánok otvorený, čiastočne alebo úplne zatvorený. Bočné steny sa inštalujú veľmi jednoducho: stačí ich zavesiť na koľajnicový systém – a máte hotovo!

 • Vrátane 4 šedých bočných stien
 • Vyrobené z polyesteru s hmotnosťou cca 180 g / m² s PA záterom
 • Systém dvojitej koľajnice
 • Úplne uzavreté zipsom
 • Upevňovacie nástroje
 • Dokonalá ochrana pred vetrom, dažďom a slnkom a ochrana súkromia
Altánok 3x4 m Sunset Premium šedá Farebné odtiene sivej
Tovar zaradený v kategóriách